Українсько-білоруський кордон буде пропускати більше автомобілів

Триває процес розвитку міжнародного автомобільного пропускного пункту «Нові Яриловичі» на українсько-білоруському кордоні.

 Мета реконструкції - збільшити пропускну спроможність майже вдвічі, до 5000 автомобілів на добу, - розповів начальник Чернігівської митниці Денис Пудрика. Введення цього об'єкту в експлуатацію заплановано на кінець поточного року.

Протягом 2010 року були виконані роботи на суму близько 23 млн. грн. На цей рік заплановано виділити ще 14,2 млн. в рамках Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу. Готовність об'єкта на даний момент складає 60%, залишилися внутрішні роботи і технічне оснащення.

На сьогодні цей міжнародний автомобільний пропускний пункт протягом доби перетинають близько 2000 легкових автомобілів, 100 автобусів і 250 вантажівок. Для цього діють 8 смуг руху (по чотири на в'їзд і виїзд) - окремі для різних видів транспорту. Митний контроль здійснюється спільно з прикордонниками, причому без виходу пасажирів з транспортного засобу. Вся інформація заноситься у відповідні бази даних.

Після завершення реконструкції в «Нових Яриловичах» запрацюють ще 8 смуг для перетину кордону. На сьогодні побудовані вже 3 корпусу: адміністративний, оглядовий (для огляду вантажних автомобілів) і службовий. На пункті заплановано встановити нове обладнання: камери відеоспостереження (які будуть зчитувати номери автомобілів) і рентгенустановки (для огляду підозрілого вантажу).

19.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250