Корозія кузова автомобіля

Кузов сучасного автомобіля виготовляється з металу, схильного до корозії. Іржа може з'явитися навіть на поверхні, покритій лаком та фарбою.

Процес корозії кузова автомобіля рано чи пізно торкнеться вашого транспортного засобу. Якщо ви впевнені, що фарба і лак зможуть захистити метал, то помиляєтеся.

Фахівці стверджують, що антикорозійні властивості металу визначаються його складом, зокрема, наявністю і відсотковим вмістом легуючих компонентів. Щоб оцінити стійкість залізного коня до процесів корозії, необхідно використовувати відеоендоскопи, але підійде і жорсткий автоендоскоп.

Автомобіль знаходиться під постійним впливом погодних умов. Чим вище рівень вологості у вашому регіоні і більше кількість опадів, тим гірше для металу. При різкому перепаді температур з'являється конденсат. Це явище спостерігається в порожнинах кузова, коли автомобіль з морозу потрапляє в теплий гараж.

Важливе значення у питанні утворення іржі має якість дорожнього покриття. Якщо ви рухаєтеся по розбитій трасі, то дрібні камені з дороги будуть вдарятися о днище автомобіля і пороги. Так розбивається лакофарбовий шар і грунтівка. Взимку на уражені ділянки потрапляє сіль, яка роз'їдає метал.

Як відстрочити момент утворення корозії? Намагайтеся не мити залізного коня взимку гарячою водою. Разом з брудом зникає найтонша захисна плівка, тому її необхідно регулярно оновлювати. Товщина поверхневого шару не має вирішального значення, головне - закрити мікротріщини на кузові авто.

Процес утворення іржі йде безперервно і має кілька етапів. Як тільки ви почали помічати ознаки корозії, починайте роботи по ремонту покриття.

Іржу видаляють до самої основи, тобто до чистого металу. Тільки після цього можна обробляти деформовану ділянку антикорозійним складом. Коли розчин антикорр просохне, можна буде наносити грунтовку, шпаклювати і фарбувати поверхню.

Щоб підібрати фарбу в тон кузова, використовуйте каталоги виробника транспортного засобу. Після обробки ділянки багато автовласників помічають, що знову пофарбована поверхня по тону відрізняється від кольору кузова. Щоб стерти межу, надягніть рукавички, змочіть ганчірку в розчиннику і акуратно проведіть її по межах деформованої ділянки. Тепер перехід буде плавним.

24.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250