Іменний номер вашого авто

Ще в стародавній Греції відомий філософ і математик Піфагор сказав: «Світ побудований на силі чисел». Підтвердження цьому твердженню, рано чи пізно знаходить кожна людина. Причому, не де-небудь, а в своєму повсякденному житті.

У кожного з нас є щасливі та невдалі числа, з якими пов'язані або найбільші успіхи, або найбільш болючі невдачі. Напевно тому, кожен автовласник, реєструючи свій транспортний засіб, прагне отримати в ДАЇ щасливий номер. Крім того яскрава, гарна комбінація цифр це ще й чудова реклама для володаря машини, на якій він встановлений, визнання його процвітання й успіху. Щось на зразок дорого «Ролекса», але тільки на бампері автомобіля.

На які тільки хитрощі не доводилося раніше йти автовласнику, щоб отримати «крутий» номер. Шукали знайомих в ДАІ, пропонували презенти, йшли на інші, не зовсім законні методи. На щастя, в даний час, отримати іменний номер на свій автомобіль можна цілком легально. А з 2007 року він може містити не тільки будь-яку, що сподобалася вам комбінацію цифр і букв, але і запропоноване вами зображення.

Сьогодні існує безліч компаній які пропонують швидко отримати для вас індивідуальний номер. Для того щоб почати працювати з більшістю з них, вам, необхідно всього лише надати копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та копію свого паспорта.

Натомість ви отримаєте комплект індивідуальних автономерів, повністю відповідних держ. стандарту і лист ДАЇ, про закріплення за вами даного іменного автономеру транспортного засобу. Причому номер закріплюється за Вами довічно.

Єдине обмеження полягає в тому, що для кожного регіону він повинен бути унікальним. Що ж стосується оформлення індивідуального номера транспортного засобу, то тут теж є деякі обмеження.

По-перше, номер повинен складатися з українських, російських, латинських букв і цифр, яких може бути не менше трьох і не більше восьми. Використання ієрогліфів, так само, як і символів екзотичних алфавітів не допускається.

По-друге, в номері повинні бути присутніми, як мінімум, дві літери, одна з яких на початку, і не більше п'яти ціфр.

В-третє, якщо ви хочете включити в номер будь-яке зображення, воно повинно розташовуватися в його правому кінці.

В-четверте, не можна імітувати офіційні державні автономера, а також включати в номер нецензурні або дискримінуючи написи.

23.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250