Севастополь: Байк-шоу-2011

З 15 по 17 липня 2011 року в мальовничому приміському районі, на озері біля гори Гасфорта стартувало XV Міжнародне Байк-Шоу.

Традиційно Байк Шоу почалося живим концертом рок-груп, які виступали на не зовсім звичайній сцені, побудованій на останках колишнього заводу з частин автомобілів, кораблів і військової техніки. Незвичайні металоконструкції, світлові та лазерні ефекти, а також фаєр-ефекти додали чималого колориту. Байк-Шоу зібрало 10 000 байкерів.

Колони мотоциклістів тяглися до Севастополя задовго до дня офіційного відкриття, яке організовував мотоклуб "Нічні Вовки". З Москви до Криму приїхали сотні байкерів, які розбили біля гори Гасфорта наметове містечко. Всього цього року на байк-шоу з'їхалося 10 000 байкерів. Підвіз охочих побувати на святі був організований з Севастополя, Інкермана і Балаклави. Ті, хто встиг всунутись в переповнений автобус вважав себе щасливчиком, інші добиралися до гори Гасфорта, у якої проводився зліт байкерів, як могли.

І хоча раніше очікувалося, що байк-шоу може відвідати прем'єр-міністр Росії Володимир Путін, високий гість так і не приїхав. Зате повноправним віп-байкером відтепер може вважатися голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба, який прибув сюди на барвистому мотоциклі разом з дружиною.

22.07.2011

рекламный баннер 300 на 250