Кілька слів про автоломбарди

Ніхто з нас не застрахований від непередбачених ситуацій, коли для вирішення проблеми може терміново знадобитися чимала сума грошей. Коли справа не терпить зволікання, на допомогу можуть прийти автоломбарди.

Принцип діяльності таких організацій - надання позик під заставу автомобілів. Сума позики безпосередньо залежить від марки машини, її пробігу, технічного стану, загалом-то, її ліквідності на сьогоднішній день. Під певний відсоток можна отримати від 20 до 80% ринкової вартості автомобіля. Деякі компанії за нову машину у відмінному стані можуть надати навіть до 90%.

Розглянемо основні переваги автоломбардів перед банками.

1. Перше і, мабуть, одне з найважливіших переваг - це швидкість оформлення. Одержати гроші в автоломбарді можна протягом 1-3 годин.

2. Наступним безсумнівним плюсом є відсутність паперової тяганини. Не потрібно збирати величезну кількість документів і шукати поручителів.

3. Також для клієнтів вигідні порівняно низькі відсоткові ставки.

4. І важлива можливість оформлення на невеликий термін.

Що потрібно для отримання позики під заставу авто? Для цього необхідно мати паспорт на транспортний засіб; свідоцтво, що підтверджує реєстрацію ТЗ, якщо він знаходиться на обліку в ГИБДД і паспорт власника. Якщо автомобілем користуються за дорученням, то воно повинно бути нотаріально засвідчено. Крім цього в ньому має бути зазначено, що довірена особа має право закладати ТЗ, передовіряти його і не може скасовувати довіреність протягом терміну її дії.

В якості заставного майна можуть виступати різні транспортні засоби: автомобілі, спецтехніка, автобуси, водні мотоцикли та ін. Головна умова - ТЗ повинний бути не битий, технічно справний і не кредитний.

Процес оформлення позики не складний. Експерт оцінить автомобіль, виходячи з цього, вам буде запропонована сума можливого кредиту і відсоткова ставка, що підлягає виплаті. Якщо умови вас влаштовують, то підписується договір позики і оформляється генеральна довіреність на співробітника ломбарду. Далі автомобіль оглядається, видається акт прийому-передачі та машина ставиться на стоянку. Варто зазначити, що якщо клієнт не вкладається в терміни, то існує можливість продовження договору.

У висновку хотілося б відзначити, що при виборі автоломбарду слід звертати увагу, на який стоянці буде міститися автомобіль. Краще якщо вона буде крита. А також важливо уважно прочитати договір застави, так як існують організації, які беруть додаткову оплату за видачу кредиту, зберігання, прострочення і т.д. Варто пам'ятати, що надійні автоломбарди стягують виключно відсоток по кредиту!

23.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250