Вірастюк похвалив донецькі дороги і місцевих даішників

У неділю, 23 липня, центр Донецька підірвав рев і сигнали потужних мотоциклів. Біля драмтеатру припаркувалися 10 «залізних коней» з хлопцями в косухах і банданах. Проїхавши майже всю Україну, вони намагаються домогтися взаємоповаги всіх водіїв на дорогах країни. Очолив благородних байкерів 37-річний Василь Вірастюк, володар титулу «Найсильніша людина планети».

Мотоциклами український супермен став захоплюватися 4 роки тому. Тепер же знаменитий богатир вирішив зайнятися просвітницькою діяльністю на своєму залізному коні - чоппере Suzuki Intruder. До слова, такий півтонний монстр (на спідометрі - 240 км / год), без допкомплектаціі коштує понад $ 20 тисяч.

«У кажному регіоні, де ми вже встигли побувати, розповідаємо про те, як некоректно поводяться деякі водії на дорогах, - повідомив Василь Вірастюк. - З подібним хамством ми зустрічаємося кожен день і закликаємо всіх поважати один одного. На жаль, не всі вважають байкерів повноцінними учасниками дорожнього руху. Ми боремося за те, щоб кожна людина, що виїжджає вранці з дому на мотоциклі, ввечері поверталася додому живим». При цьому богатир запевнив, що такі байкери, як він, намагаються не перевищувати швидкість і дотримуватися правил дорожнього руху.

За словами учасників мотопробігу, найкраще до мотоциклістів ставляться далекобійники, тепліше усіх байкерів приймають в Криму, а в Донецьку - одні з найкращих доріг в країні. «Правда, була ділянка на стику Дніпропетровської та Донецької областей, кілометрів 70-80, - зовсім погана дорога», - розповів силач про свої враження. Він також зазначив, що в Донецькій області - одні з найбільш організованих і дисциплінованих служб ДАІ.

За спостереженням байкерів, найгірше до мотоциклістів на дорогах ставляться власники середніх за ціною авто. «Водії престижних іномарок або ж якихось стареньких радянських авто шанобливо пропускають колону байкерів. А ось середнячки, на «Ланосах» наприклад, ведуть себе зухвало», - розповів киянин Ашот Арушанов на прізвисько Сальвадор.

Перед відвідинами Донецька байкери-місіонери подолали близько 4,2 тис. км (17 липня виїхали з Києва до Західної України, потім центр і схід країни. - Авт.). Під час візиту в Запоріжжя Василь Вірастюк навіть прокатав місцевого мера Олександра Сіна. У Донецьку мер Олександр Лук'янченко зустрічати байкерів не прийшов. Замість нього були представники міськради, які вручили найсильнішій людині планети вимпел з емблемою Донецька та фотоальбоми з краєвидами міста. «Мер у нас працює», - пояснили в прес-службі міськради відсутність градоначальника.

25.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250