В Харкові невідомий облив кислотою десяток машин

В Харкові невідомий облив кислотою десяток машин, припаркованих в звичайному міському дворі. Як розповіли в прес-службі облУВС, НП сталася днями на вул. Шевченка, 337. Під приціл хулігана потрапили як іномарки, серед яких «Опель», «Мерседес», «Мазда», так і «Жигуленок».

«Машини залило не сильно, ледь покапало на капот, дах і багажник, але їдка речовина роз'їла фарбу», - кажуть правоохоронці. Троє автовласників вже написали заяви до міліції, зараз правоохоронці проводять перевірку і шукають недоброзичливця.

У міліції не виключають, що похуліганити могли і сусіди, які незадоволені стихійними парковками у дворах. «Коли співробітники міліції опитували мешканців, всі як один заявили, нехай автомобілісти ставлять машини на платну стоянку, а не під вікнами будинку, де цілими ночами потім виє сигналізація», - розповіли в прес-службі.

Правоохоронці вирішують питання про порушення кримінальної справи за статтею «Хуліганство». Якщо зловмисника знайдуть, за псування залізних коней йому світить штраф до 17 000 грн.

25.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250