Citroen везе в Україну спецверсію C3 Picasso

З 1 серпня 2011 р. в офіційному дилерському центрі «ВіДі Елеганс» починаються продажі спеціальної серії C3 Picasso Vitamin. Цей неординарний стильний автомобіль шанувальники Citroen зможуть придбати за ціною від 19 650 доларів США.

Спеціальна версія Vitamin створена на базі С3 Picasso Comfort з двигуном VTi 115 к.с. Дизайн автомобіля кидає виклик стандартам - його закруглені і плавні обриси змінюються квадратними і різкими лініями, сміливі поєднання кольорів надають креативний характер, при зовнішній компактності салон досить просторий і створює відчуття комфорту. Керувати автомобілем легко багато в чому завдяки прекрасній панорамній увазі з водійського місця і досить високим сидінням. Компактні форми, а також невеликий радіус розвороту роблять Citroen C3 Picasso одним із самих маневрених автомобілів.

C3 Picasso Vitamin випускається в контрастній колірній гаммі: білий з декоративним оформленням кузова зеленим і червоним кольорами і чорний з декоративним оформленням кузова зеленим і червоним кольорами. Декоративні елементи включають в себе бічні молдинги, корпуси дзеркал, частково пофарбовані диски. Нова модель C3 Picasso Vitamin комплектується додатковим обладнанням, що встановлюються серійно: передні протитуманні фари, поздовжні багажні дуги, литі диски R17 Clover c шинами 205/45.

В якості безкоштовної опції пропонується:
підігрів передніх сидінь;
пакет Avto: двозонний клімат-контроль + вугільний фільтр + автоматичне включення ближнього світла (датчик освітлення) і склоочисників (датчик дощу) + передні протитуманні фари + кермо з обробкою шкірою і декоративними хромованими вставками;
пакет City: датчики паркування задні + задні склопідіймачі + підігрів дзеркал + електропривод складання дзеркал + склопідідіймач з боку переднього пасажира з функцією анти-зажим + електронне блокування відкривання дверей (захист дітей).

Доступні також Connecting box (Bluetooth / Handsfree + USB-вхід) і скляний дах.

25.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250