Київських таксистів звинувачують у побитті сина генерал-майора ГПУ

У Києві розгорівся скандал між таксистами та міліцією. В ніч з п'ятниці на суботу таксиста Олександра Нестеренко побив клієнт, більш того, шофера зараз намагаються посадити за грати.

«Клієнта везли на вулицю Полупанова. У нашого водія була скляна пляшка з лимонадом. Коли клієнта привезли, той мовчки забрав пляшку і, не заплативши, вийшов. Наш водій також вийшов і попросив розрахуватися. Але клієнт його вдарив тарою по голові і почав бити. Олександр подав сигнал про допомогу до місця з'їхалися інші таксисти. Але клієнт все одно не віддавав гроші, а потім вийшла його п'яна дружина з якимось чоловіком і почала кричати, що її тато прокурор і родич депутата», - розповідає Кузіна.

Пізніше гроші таки повернули, але в суботу Олександра викликали в міліцію і повідомили, що підозрюють його в розбої та крадіжці. Заяву написав той самий клієнт таксі Олександр Третяк. «Більше того, забрали в міліцію і свідків - інших таксистів. Їм інкримінують груповий розбій. Слідчий сказав, що по-людськи нас розуміє, що і сам би морду набив в такій ситуації, але на нього тиснуть. У цього клієнта, мовляв, батько - дуже висока шишка в прокуратурі», - розповідає Кузіна. Правда, у прокуратурі нам сказали, що людей з таким прізвищем у них не числиться. А в Оболонському райуправлінні по-іншому описують подію.

«До нас прийшов побитий, у саднах і порізах чоловік. Розповів, що водій таксі привіз його на подвір'я. Там почався конфлікт. Через що, поки невідомо. Під'їхали ще п'ять машин. Потерпілого почали бити. Під час бійки в останнього пропав мобільний і золотий ланцюжок», - розповідає прес-секретар Оболонського райуправління МВС в Києві Вікторія Білозерцева. За її словами, таксистів не затримували, а лише допитують. Після чого вирішиться питання про порушення кримінальної справи.

26.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250