В Україні стартував продаж нової Chevrolet Captiva

В Україні стартував продаж нового автомобіля Chevrolet Captiva. Презентація новинки пройшла 15 липня на внедорожной трасі недалеко від Києва.

Спереду Captiva відрізняється від попереднього покоління новою, більш агресивною формою капота, збільшеною радіаторною решіткою з характерним для Chevrolet поділом на дві частини з розташованою посередині емблемою бренду. Також модель отримала нові фари у вигляді призм і покажчики повороту, вбудовані в дзеркала заднього виду.

Всі Chevrolet Captiva в Україну поставляються в 7-містній конфігурації. При складених сидіннях 3-го ряду обсяг багажного відсіку дорівнює 769 л (з яких 477 л нижче кромки вікна). При складених сидіннях 2-го і 3-го рядів об'єм багажного відсіку зростає до 1577 л (942 л нижче кромки вікна).

Captiva оснащується активним повним приводом останнього покоління. Вперше на моделі встановлюється система допомоги при старті на підйомі. Також увагу було приділено поліпшенню поведінки автомобіля в поворотах за рахунок зниження крену.

У складі систем пасивної безпеки є шість подушок безпеки: фронтальні і бічні для водія і переднього пасажира, а також надувні шторки, що захищають 1 і 2 ряд сидінь. Передні сидіння оснащені діагонально-поясними ременями безпеки з преднатяжителями і обмежувачами зусилля натягу. На бічних сидіннях другого ряду є посилені кріплення Isofix для установки дитячих крісел. Крім того, всі 7 сидінь оснащуються підголовниками і ременями безпеки.

Під капотом Captiva встановлені абсолютно нові двигуни. Всього їх чотири - два бензинових і два дизельних, але поки в Україні до кінця року будуть пропонуватися тільки бензинові версії у зв'язку з обмеженнями виробництва дизелів. Всі двигуни агрегатуються новими 6-ступінчастими коробками передач (механічною і автоматичною).

У нову лінійку двигунів входять два бензинових мотора з робочими обсягами 2,4 і 3,0 літра, що відповідають вимогам Євро-5.

2,4-літровий двигун розвиває потужність 167 к.с. при витраті палива в змішаному циклі 9,3 л/100 км (з механічною коробкою передач і повним приводом). Розгін з місця до 100 км / год займе 10,3 секунди.

З появою нового трилітрового бензинового двигуна V6 потужністю 258 к.с. модель Captiva вперше була оснащена системою безпосереднього вприскування палива і системою регулювання фаз газорозподілу. Крутний момент - 288 Нм. Комплектується такий автомобіль виключно автомат-коробкою. Максимальна швидкість 198 км / год, розгін від 0 до 100 км / год за 8,6 с, а витрата палива в комбінованому циклі складе 10,7 л/100 км.

Ціна базової комплектації з двигуном 2,4 л. (167 к.с.), 6-ступінчастою механічною коробкою, повним приводом - 243 900 грн. Автомобіль з автомат-коробкою коштуватиме 259 900 грн. Трилітрова Captiva (258 к.с.) з 6АТ пропонується в топовій комплектації LTZ по ціною 299 500 грн.

26.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250