У Києві запустять автобус, де можна випити кави

Учора вранці до Києва з Полтави доставили автобус ЛАЗ-695Е 1968 року випуску. У ньому можна буде проїхатися по місту і випити кави.

Як розповів господар «кофейбуса» Вадим Навроцький, зараз автобус знаходиться на станції техобслуговування в Академмістечку. Після того, як його приведуть в порядок, перевірять його технічний стан, він виїде на вулиці.

«У нас вже стоїть один ретроавтобус ЛАЗ-695М на Співочому полі. Він теж працює як кав'ярня, але не їздить. На початку осені, після того, як закінчиться міська виставка квітів, ми перемістимо його в парк Шевченка. А той автобус, який привезли вчора, ми зараз відновлюємо. Він буде і зовні, і всередині точно таким же, як в 1968 році. Обійшовся він мені відносно недорого - просто заплатив за 6 тонн металобрухту. Цей старенький автобус все одно вже давно списали і хотіли утилізувати, а так буде приносити користь і радість киянам та гостям. Після його реставрації визначимося з маршрутами, по яких курсуватиме «кофейбус». Це точно буде центр міста», - розповів  Вадим.

До речі, ще один автобус моделі ЛАЗ-695Е знаходиться в музеї наземного пасажирського транспорту в Москві. У Полтаві раніше було два таких примірника, але один утилізували.

 Нагадаємо, що, крім «кофейбусів», в Києві вже проводять екскурсії на ретротрамваї, відвідувачі також мають можливість замовити трамвай-каву.

28.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250