Chevrolet везе в Україну новий Aveo і спорткар Camaro

Chevrolet AveoУ вересні українцям представлять новий хетчбек Chevrolet Cruze і спорткар Camaro, а в січні 2012 року відбудеться прем'єра седана і хетчбека Aveo нового покоління.

Вже у вересні в рамках Столичного Автошоу будуть представлені Chevrolet Cruze в кузові хетчбек, європейські продажі якого стартували в цьому місяці, і американський культовий Chevrolet Camaro, офіційні продажі якого в СНД були озвучені ще в минулому році.

На початку 2012 року на українському ринку відбудеться прем'єра нового покоління Chevrolet Aveo в кузові седан і хетчбек. На американському ринку модель буде носити назву Sonic.

Нагадаємо, новий Aveo в наступному році почне випускати завод ГАЗ. Як видно, нам завозитимуть машини російського складання.

Нагадаємо, що в січні 2012 року стартує повномасштабне виробництво Chevrolet Aveo Т250 на потужностях Запорізького автозаводу (ЗАЗ). У цьому ж місяці стартують і продажі моделі.

Перша пілотна партія Chevrolet Aveo буде проведена на ЗАЗі в кінці 2011 року. Наряду зі стартувавшою на ЗАЗі Forza, ці моделі займуть місце на конвеєрі знятої з виробництва ЗАЗ 1103 Славута.

Зазначимо, що Aveo будуть виробляти в Запоріжжі по повному циклу: з повним штампуванням, зварюванням, фарбуванням та складанням. На момент початку виробництва рівень локалізації з цієї моделі складе більше 60%. Це дозволить налагодити експорт моделі.

За попередньою інформацією ця модель буде представлена на українському ринку під брендом ЗАЗ, а нове покоління Aveo - буде продаватися під брендом Chevrolet.

Нагадаємо, що Chevrolet Lacetti поки залишається на українському ринку і буде представлена в трьох кузовах (седан, хетчбек, універсал).

28.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250