Купе або седан для пересування по місту

Купе - відмінний спосіб виділитися в потоці автомобілів навіть по дорозі на роботу. Купе - це компромісний варіант, коли одночасно хочеться бути не таким, як усі (по-іншому не можна назвати бажання купити кабріолет), і в той же час зберегти комфорт, що надається звичайними автомобілями. 

Купе виглядає набагато спортивнее і динамічніше, ніж автомобіль цієї ж марки, але в кузові седан. Купе ідеально підходить для молодих людей або для тих, хто хоче молодо виглядати. Даже якщо вам за 40, то автомобіль в кузові купе і спортивний костюм напевно зроблять вас моложе років на 5-10 (звичайно, не зайвим буде і в спортзал походити). Але у випадку з купе є одне «але»: на роботу ви повинні їздити один або, максимум, з дружиною (подругою) другом, тобто наявність 2-го пасажира вкрай небажано, оскільки, якщо людині що сидить ззаду потрібно вийти, то «передній» пасажир повинен теж вийти з машини. Те ж саме і з посадкою в автомобіль. У народі купе називають «встань, я сяду». Звичайно, є такі купе, в яких передній пасажир може і не виходити з машини (за умови, що обидва пасажири однакового зросту) - це дорогі купе великого розміру. Але такий автомобіль - не ідеальне рішення в місті.

Седан - найбільш оптимальний варіант. Що не говори - 4 двері та 5 місць. Те ж саме відноситься до 5-дверних хетчбеків (наприклад, ВАЗ 2109). Хетчбек теж досить хороше рішення. За рахунок його конструкції задні сидіння можуть складатися, що дозволяє перевозити в багажнику більше вантажу, ніж в автомобілі кузова седан (хоча дивлячись який хетчбек і який седан). А от якщо вам потрібно регулярно перевозити досить великогабаритні вантажі - кращим вибором є автомобіль з кузовом універсал. На такій машині можна і холодильник перевезти, і на море поїхати, в ньому можна навіть спати (на морі). Точніше скажу: у ньому зручно спати, а просто спати можна і в будь-якому іншому автомобілі, навіть в родстері. Тільки потім спина буде боліти.

28.07.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250