ДАІ назвала найбільш небезпечні вулиці Києва

Як повідомив начальник ДАІ ГУ МВС у Києві Анатолій Курінний, найбільш небезпечними в Києві вважаються вулиця Заболотного і Південний міст. На його думку, слід бути особливо обережними на вулицях Горького, Бальзака, Маяковського, Братиславської, проспекті Бажана та Харківському шосе.

Крім того, як зазначив Курінний, водіям і пішоходам треба бути особливо уважними на Московському мосту та мосту Метро; Броварському, Повітрофлотському і Московському проспектах, на проспектах Перемоги та Палладіна; на площі Тараса Шевченка; вулицях Вишгородській, Фрунзе, Гречко, Олени Теліги, Щербакова та Глибочицької. Начальник ДАІ попереджає про небезпеку на бульварі Перова, Івана Лепсе, Тараса Шевченка і Кільцевій дорозі.

За його словами, останнім часом у столиці збільшилася кількість ДТП. За останні півроку на території міста сталося 22 тис. 264 ДТП, з яких 14 тис. 340 зіткнень, 5 тис. 287 наїздів на транспортні засоби що стояли, 1 тис. 690 наїздів на перешкоду, 568 наїздів на пішоходів, 183 випадки падіння вантажу, 100 наїздів на тварин, 42 падіння пасажирів, 33 наїзду на велосипедистів, 20 переворотів і навіть один наїзд на гужовий транспорт.

01.08.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250